Odpověď

Při odesílání příspěvku nastala následující chyba:
Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 90 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Rozšířené možnosti...
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

Shrnutí tématu

Poslal Davko
 - 09 Říjen, 2015, 11:23:31
Citace od: weatherbybn v 09 Říjen, 2015, 01:35:30
Tiež ju mám predobjednanú  :D


Já si počkám na paperback:) Každopádně se už dost těším, až se pustím do překladu
Poslal weatherbybn
 - 09 Říjen, 2015, 01:35:30
Tiež ju mám predobjednanú  :D
Poslal Fefty
 - 08 Září, 2015, 22:07:52
tak to já se těším  --poz
taky mě tahle série zaujala, dokonce jsem si ji předobjednal v sešitovce, protože Younga znám hlavně kvůli minimarvelákům a alternativním obálkám a většinou je fakt vtipný ...
Poslal Davko
 - 08 Září, 2015, 21:46:47
Sérii mám rezervovanou, tak se na ni můžete těšit i tady.
Poslal Davko
 - 08 Září, 2015, 21:46:17

I Hate Fairyland

Scénář/Kresba: Skottie Young

Je večer, vy usedáte k posteli svého drahého potomka, a otevíráte knihu s pohádkami, ze které bude předčítat barvité příběhy plné písniček, říkanek, skřítků a víl, dokud vaše dítko neusne...

Nesere vás to trochu?

Skottieho Younga (Venom, Rocket Raccoon) určitě ano, a proto nadhodil vydavatelství Image Comics sérii I Hate Fairyland. "Když položíte obřímu červímu králi otázku, a on vám odpoví rýmovanou hádankou, v osmi letech se tomu ještě zahihňáte, ale ve čtyřiceti byste mu nejradši urvali tu jeho velkou červí hlavu," říká o základní premise Skottie, který čtenářům představuje Gertrudu, neboli zkráceně Gert. Ta jako malá holka snila o návštěvě úžasných, pohádkových míst, a ten sen se jí splnil... ale o 27 let později už ji to tam zas tak moc nebaví. Gertrudě zůstalo tělo šestileté holčičky, ale mysl má jako pěkně otrávená ženská, které táhne na čtyřicet. Gert se za každou cenu snaží dostat z Fairylandu pryč, a je jí úplně fuk, koho při tom bude muset prošpikovat nebo mu ustřelit palici.

I Hate Fairyland rozhodně není komiks pro nejmenší (pokud nejste super-cool rodiče, nebo pokud nechcete z vaší ratolesti vychovat sarkastického šmejda), protože Skottie jde s celým příběhem do nečekaných extrémů. Jo, násilí není pomálu, a Gert rozhodně dělá gesta, která se k malé holčičce nehodí. A právě v tom je podle kritiků tahle série krásná - když si myslíte, že Young už zašel daleko, on hranici ještě o kousek posune. I Hate Fairyland je zvláštní, ale zábavná série, která vás zaujme svým naštvaně-dospělým pohledem na dětské příběhy a šíleným, karikaturním stylem kresby.

Prostě pokud jste si vždycky přáli přečíst Itchyho a Scratchyho na stránkách komiksu, nebo je vám líto, že v Adventure Time neteče krev proudem, je I Hate Fairyland přesně pro vás.  Vychází v říjnu.

(následující stránky jsou trochu sneak peak, jak zhruba bude I Hate Fairyland vypadat, ale Skottie je od té doby předělal, takže se v konečném vydáni neobjeví)

+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal