Odpověď

Při odesílání příspěvku nastala následující chyba:
Upozornění - zatímco jste četl, přišlo 48 nových odpovědí. Možná byste měl upravit svůj příspěvek.
Rozšířené možnosti...
Ověření:
Please leave this box empty:
Jméno nejznámější česko-slovenské komiksové série od Jaroslava Němečka kde je Bobík, Fifinka, Pinďa a Myšpulín - slovo pište bez háčků a čárek!:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí

Shrnutí tématu

Poslal Wrai
 - 18 Červen, 2020, 21:32:28
Teaser ... keďže to bolo postnuté Momoom na instagrame, tak kvalita nie je dobrá:

Poslal myth
 - 05 Červen, 2020, 14:14:58
Rass
300 mě nijak nezaujala, protože na akční film to bylo hrozně statické. Jediná scéna, co mě uchvátila, byl amok sparťanského kapitána, který jako jediný nebyl spomalený a měl parádní dynamiku. Spomalovačky mě opravdu moc neuchvacují a Snyder se v nich tehdy vyloženě vyžíval. Ale pozitivní bylo, že potom měl alespoň míru a ve Strážcích už to bylo super.

U adaptací je to u něj složitější, on musí mít vyloženě takovou, která je už v základě rozdělená na víceméně samostatné kapitoly. Potom to takto převede a dostaneme obstojný film. Pokud toto neplatí a je nutný kontinuální děj, jde to s ním do kopru. Ostatně 300 i Strážci toto přesně splňují.

Superman je dle mého jeho druhý nejlepší film. Neměl bych s ním velké problémy, kdyby nebylo závěrečného dějství, kde se začalo vršit jedna nelogičnost na druhou a bohužel děj nesypal tak správně jak měl. A vrchol boj Supermana s "chapadly". To se opravdu někomu tahle scéna líbila? Mě přijde, že když scénárista neví, kam dál, tak tam vrazí jako nebezpečí "chapadla". Asi proto, že se to jednoduše generuje, nebo nevím. A kdyby se Superman pořád choval jako Superman. V tom je zase dobrá JLA, kdy na třetí pokus je tu konečně Superman takoví jaký má být. Až to vypadá, že si to na dvakrát jen tak zkoušeli a vypouštěli betaverze a na základě reakcí ho dolaďovali.

U verze HBO jen doufám, že to dostane dobrého dramaturga, kterého obvykle zde mají (ať si kdo kritizuje HoT, mě se líbili i poslední řady  ;D ) a vyleze z toho snesitelná věc. A třeba když přetočí 3/4 filmu, bude to i pecka. :D

sackettboy
Temnost by nebyla na škodu, ale kdyby byli důslední a nenahrazovali "temnost" "vztekem". BvS má naprosto dokonalou úvodní scénu a atmosféru a kdyby zůstali na stejné vlně, bylo by to skvělé. Navíc DC má opravdu dobré obsazení a jak Cavill tak Afleck se na role tak jak je zamýšleli velmi hodí.
Poslal sackettboy
 - 05 Červen, 2020, 13:01:24
ja si myslim, ze DC-čkové filmy sú zbytočne temné. pridal by som trochu vtipu a jasu, skratil nudne sceny a nemuseli by to byt tak zle filmy  :D
Poslal Rass
 - 05 Červen, 2020, 12:36:43
Snyderove prvé filmy boli fajn, Úsvit mŕtvych a Soví strážci. Podobne ako blbý a blbší pri Hre o tróny, aj on je famózny pri prevádzaní knihy/komiksu na plátno viď. 300 a Strážci. V týchto filmoch je všetko eňo-ňuňu, až na pridanú hodnotu z jeho vlastnej hlavy. Vďaka týmto filmom sa stal ihneď pre fanúšikov kultom a z toho mu podľa mňa prose jeblo - uveril v kult vlastnej osobnosti.
Potom šlo už všetko iba dolu vodou.
Hoci mne osobne sa Muž z oceli páči, pre mňa najlepší Superman, ale vidím aj jeho slabosti a chápem, že ho mnohí odcudzujú, ale napriek tomu sa mi ten film páči.
Kiež by sa Snyder odrazil od dna a našiel opäť inšpiráciu, ale Ligou spravodlivosti - Snyder´s Cut to určite nebude. V tom filme proste nefungovalo vôbec nič a prestrihaním a polepením by to nedal na poriadok ani MacGyver.
Poslal myth
 - 05 Červen, 2020, 12:21:44
 :D
Myslíš jako, že je to tak blbý, až je to dobrý? ;)

Nevím, ale přijde mi, že vizuálně je to dost fádní a dějově úplně hrozné. Hlavně proto, že na začátku udělá hlavní hrdince lobotomii a my sledujeme vše ve flashbacku. Takže hned od začátku víš, jak to dopadne a že to dopadne špatně. A současně je ti podáno, že vše co se odehrává není skutečné a je to jen její představivost. Takže vlastně ať se děje cokoliv, nemá to vztah k tomu co se děje, takže proč to sledovat?

Ovšem teprve na konci má scénu, která ti řekne, že to není pravda a vše co si viděl mělo nějaký smysl a odráželo se to v realitě. Zpětně se potom po divákovi chce, aby to vyvolalo nějaké souznění s hlavní hrdinkou, což by ale měl tvořit právě celý film. Autenticita emocí tak naprosto chybí.

Kdyby bylo alespoň ve filmu nějaké náznaky tohoto obratu, ale ony tam nejsou. Je to jak knihy vydávané za totality, když na konci nesměl chybět výklad, jak správně knihu chápat.
Poslal Rhaegar
 - 05 Červen, 2020, 03:31:01
Sucker Punch je jeho nejgeniálnější a nejlépe vypadající film. Vy lidi nemáte vkus :D
Poslal myth
 - 05 Červen, 2020, 01:05:19
Já tedy Snyderovi nevěřím, že to bude dobré, ale mám důvěru v HBO, že to pod nimi nebude špatné. Od Snydera se mi líbí jedině jeho Strážci a to jen proto, že jsem fanda komiksu. Ale jinak vše ostatní co natočil mi přijde dost o ničem. Buď je to průměr (Superman) nebo vyloženě bída (Sucker Punch a to i ta rozšířená verze, která je stále stejně hloupá).
Poslal Wrai
 - 05 Červen, 2020, 00:58:08
Snyder cut ale povazujem za nieco ine...za alternativny dej...predsa len bude velke percento odlisnosti.

Nieco ako malo by Trevorrovova verzia Rise of Skywalker.

Kdezto extended verzie alebo director's cuty povazujem len za rozsirenie deja.

Ale dnes uz skor su na blu-rayoch v sekcii "deleted scenes".

Poslal Rhaegar
 - 05 Červen, 2020, 00:36:51
Tak každý film může mít technicky vzato rozšířenou verzi. Žádný filmař nepoužije 100% natočeného materiálu.
 
Poslal Wrai
 - 04 Červen, 2020, 22:20:35
Ach, gimme a break... jasné, že sa hovorí o Suicide Squad Cutu, zachvíľu sa bude hovoriť o Man of Steel cut, potom Batman v Superman cut ... ale čo si prajú fanúšikovia je bezpredmetné ... Snyder Cut bol ale natočený narozdiel od hore zmienených filmov, do tej doby dokiaľ Snyder neopustil/nebol vyrazený a neprebral to Wheadon.
Tieto fámy mi už lezú na nervy.

+-Komiksový kalendář

Powered by EzPortal